جمع‌آوری ۱۰۰ میلیون در گلریزان کمک به ساخت مسکن معلولان در اسدآباد

جمع‌آوری ۱۰۰ میلیون در گلریزان کمک به ساخت مسکن معلولان در اسدآباد

ایسنا/همدان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد از جمع آوری ۱۰۰ میلیون تومان در مراسم گلریزان برای صاحب خانه شدن چهار خانواده نیازمند دارای معلول در این شهرستان خبر داد.

علی جمور در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: این مراسم با همکاری شهرداری، هیئت ورزش زورخانه ای پهلوانی اسدآباد و خیرین برای کمک به ساخت و احداث خانه برای چهار خانواده بی بضاعت دارای معلول در محل زورخانه شهید مرتضی شعبانی برگزار شد.

وی با بیان اینکه برای ساخت و احداث چهار باب مسکن برای این چهار خانواده نیازمند براساس پیش بینی های انجام شده به اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیاز خواهد بود، افزود: زمین مورد نیاز احداث این مسکن ها توسط بهزیستی و هزینه های نقشه و پروانه ساختمان به صورت رایگان توسط نظام مهندسی انجام گرفته است.

جمور در ادامه در رابطه بحث هیئت کوهنوردی شهرستان نیز بیان کرد: در حال حاضر نداشتن مربی در زمینه سنگ نوردی و دیوارنوردی از مهمترین مشکلات هیئت کوهنوردی شهرستان به شمار می رود که پیگیر مربی در این رابطه خواهیم بود.

وی تعداد اعضای هیئت کوهنوردی این شهرستان را ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر برشمرد و اضافه کرد: با دوره های آموزشی در حال برگزاری در استان و با شناسایی افراد بااستعداد در این زمینه نسبت به آموزش مربیگری در راستای جذب مربی در زمینه سنگ نوردی و دیوارنوردی برای هیئت کوهنوردی شهرستان اقدام خواهد شد.

جمور در پایان از استمرار نظارت ها و بازرسی های باشگاه های بدنسازی توسط این اداره خبر داد و گفت: در بحث داروهای نیروزا و مکمل های غیرمجاز باشگاه های بدنسازی شهرستان علاوه بر دستگاه های ذیربط توسط اداره ورزش و جوانان نیز حتی در ایام کرونا تحت نظارت و بازرسی مستمر قرار داشته و در صورت مشاهده با این موارد برخورد خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *