خودروهای غیربومی اجازه ورود به خمینی شهر را ندارند

خودروهای غیربومی اجازه ورود به خمینی شهر را ندارند

ایسنا/اصفهان جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: خودروهای با پلاک غیر بومی اجازه ورود به محدوده شهرستان خمینی شهر را ندارند و در صورت عدم توجه اعمال قانون می شوند.

حسین حسین زاده عصر امروز (جمعه-هشتم فروردین) در جمع خبرنگاران در خمینی شهر با تشکر از مسئولان و کسانی که درک درستی از بحران کرونا دارند و نکات بهداشتی را رعایت می کنند، اظهار کرد: اخطار جدی نیروی انتظامی در خصوص تردد خودروهایی که پلاک غیر بومی دارند این است که به هیچ عنوان اجازه تردد به خودرو با پلاک غیر بومی داده نخواهد شد.

وی افزود: اگر در شهرستان خمینی شهر خودرویی پلاک شهرستان دیگری را داشته باشد اجازه ورود به خمینی شهر را ندارد.

به گزارش ایسنا، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در مورد خودروهایی که از مقررات تبعیت نمی کنند، گفت: خودروهایی که نسبت به این مقررات بی توجه باشند مبلغ نیم میلیون تومان جریمه و خودروی آنها به مدت یک ماه به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه های بهداشت، اظهار کرد: مجموع ادارات، سازمان ها، بهداشت، نیروی انتظامی و بسیج و کسانی که مسئول برقراری ایمنی و سلامت مردم هستند باید مصوبات ستاد را با جدیت دنبال کنند .

جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان از شهروندان تقاضا کرد: با توجه به این که محدوده بلوار الغدیر خمینی شهر و نجف آباد در سال های گذشته در ایام نوروز مورد استفاده قرار می گرفته اند، امسال به هیچ عنوان اجازه تردد داده نخواهد شد و خودروهایی که بی توجه به این محدوده وارد شوند اعمال قانون می شوند .

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *