دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 زیرنویس فیلم مادر یک فیلم درام اسپانیایی-فرانسوی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رودریگو سوروگوین و نویسندگی مشترک ایزابل پنیا است. این فیلم بر اساس فیلم کوتاهی به همین نام به کارگردانی سوروگوین در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. مارتا نیتو، ژول پوریر و الکس برندمول در این فیلم بازی می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Mother 2019 ده سال پیش، النا تماسی دریافت کرد که در آن ایوان، پسر شش ساله اش، به او گفت که در ساحلی در فرانسه گم شده است و نمی تواند پدرش را پیدا کند. این آخرین چیزی بود که در مورد او می دانست. النا اکنون در آن ساحل زندگی می کند، به عنوان مدیر در یک رستوران کار می کند و شروع به ترک آن تونل تاریکی می کند که تمام این مدت در آنجا لنگر انداخته بود.

زیرنویس فیلم Mother 2019 - بلو سابتایتل

زیرنویس Mother 2019 فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم اروپایی سویل (SEFF) در سال ۲۰۱۹ بود. این فیلم در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای اسپانیا اکران شد و در هفتاد و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در بخش Orizzonti شرکت کرد. مادر در ایالات متحده و کانادا ۰ دلار و مجموعا ۹۶۹۱۰۰ دلار در سراسر جهان به دست آورد.

زیرنویس Mother 2019 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم مادر ۲۰۱۹ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۵ نقد، با میانگین امتیاز ۷.۴/۱۰، دارای ۹۲ درصد تأییدیه است. در متاکریتیک، این فیلم بر اساس ۴ منتقد، امتیاز ۷۶ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. Ryan Lattanzio از Indiewire به فیلم نمره B داده است که این فیلم “بعضی وقتها معلوم می شود که کمترین پیچیدگی و همدلانه ترین ورود به کانون فیلم مادر آسیب دیده است.” کوین کراست برای لس آنجلس تایمز اظهار داشت که “علیرغم بار مالیخولیایی، “مادره” یک مراقبه امیدوارکننده در مورد غم و اندوه و خاطره است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *