سرمایه‌گذاری در حوزه عفاف و حجاب افزایش یابد

سرمایه‌گذاری در حوزه عفاف و حجاب افزایش یابد

ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای سیاست‌گذاری عفاف و حجاب کشور گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگی و دوری مردم از فرهنگ اسلامی، سرمایه‌گذاری بسیاری دارند که باید به نسبت سرمایه‌گذاری آنان، سرمایه‌گذاری ما نیز افزایش پیدا کند.

رضاییان، ۱۲ تیرماه در حاشیه اولین جلسه ستاد راهبری و هماهنگی برای مصوبه عفاف و حجاب که در استانداری خراسان شمالی برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مسئله عفاف و حجاب بین خانم‌ها و آقایان مشترک است، افزود: در حوزه عفاف و حجاب تاکید بر اجرای برنامه‌های فرهنگی، ایجابی و اقناعی است و تا حد امکان از برنامه‌های سلبی و برخوردی باید جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه حتی افرادی که با حجاب اجباری مخالف هستند، تبلیغ حجاب را ضروری می‌دانند، گفت: اقدامات بین دستگاهی باید در حوزه عفاف و حجاب گسترش پیدا کند و حتی افرادی که با حجاب اجباری مخالف هستند، تبلیغ حجاب را ضروری می‌دانند و این نشان دهنده اهمیت این موضوع است.

رضاییان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال نابودی فرهنگ اسلامی هستند، گفت: سرمایه‌گذاری دشمنان انقلاب اسلامی در این حوزه بسیار زیاد است و ما نیز باید به میزان سرمایه‌گذاری آنان، سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهیم که این سرمایه‌گذاری شامل سرمایه‌گذاری مادی و معنوی می‌شود.

دبیر شورای سیاست‌گذاری عفاف و حجاب کشور تصریح کرد: پیشران مشکلات اجتماعی بی‌عفتی است و افرادی که به استحکام خانواده تاکید دارند دچار فساد اخلاقی و اجتماعی نمی‌شوند و از همین جهت در این رابطه نقش خانواده بسیار مهم است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *