تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مرداد 1400 - 14:31
34 بازدید
کد خبر : 189

طرح تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد

طرح تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد

عکس دریافتی و تزیینی است سه طرح “پرورش جلبک سبزآبی اسپیرولینا واحد تبریز”، “تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد مربوط به واحد زرندیه” و “پرورش و تکثیر لارو میگو در واحد بندر دیلم” در شانزدهمین جلسه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد بررسی شدند. به گزارش

طرح تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد
عکس دریافتی و تزیینی است

سه طرح “پرورش جلبک سبزآبی اسپیرولینا واحد تبریز”، “تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد مربوط به واحد زرندیه” و “پرورش و تکثیر لارو میگو در واحد بندر دیلم” در شانزدهمین جلسه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد بررسی شدند.

به گزارش ایسنا، دکتر ضرغامی، قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در شانزدهمین جلسه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان این دانشگاه که امروز در سالن کنفرانس معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری برگزار شد، گفت: شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان تاکنون مصوبات خوبی داشته و امید است در آینده نیز با سرعت و روالی که دکتر نوروزیان، دبیر شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان در نظر گرفته چابک و با تعامل مناسب تصمیمات موثری را اتخاذ کند تا نتیجه آن حرکت در مسیر تحقق دانشگاه حل مسئله باشد.
دکتر نوروزیان نیز بر تداوم روند برگزاری منظم جلسات این شورا تاکید کرد و از تنظیم تقویم زمانی برگزاری جلسات این شورا و ارائه آن خبر داد.
در این جلسه اعضای شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان پس از ارزیابی طرح های ارائه شده، با کلیات طرح پرورش جلبک سبزآبی اسپیرولینا واحد تبریز موافقت کردند و مقرر شد ایرادات لازم در طرح کسب و کار ارائه شده رفع شود و توافق نامه های صورت گرفته در واحد به شورا ارائه شود تا بررسی نهایی در اداره کل اقتصاد دانش بنیان و توسعه سرمایه گذاری و همچنین صندوق پژوهش و فناوری صورت گیرد.
بررسی طرح تولید دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا با فیلتراسیون نانویی و فناوری پلاسمای سرد مربوط به واحد زرندیه دیگر دستور کار شانزدهمین جلسه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان بود. اعضای این شورا طرح را قابل قبول دانستند، اما این مهم منوط به شفاف شدن ترازهای مالی شد تا تصمیم گیری نهایی در خصوص این طرح با رفع مورد مذکور صورت گیرد.
طرح پرورش و تکثیر لارو میگو در واحد بندر دیلم نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد تصمیم گیری نهایی در خصوص طرح مذکور با تکمیل طرح کسب و کار و تاییدیه استقرار مالکیت صورت پذیرد تا مجددا در شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
بررسی مجوز طرح پژوهشی طراحی، نصب و راه اندازی سیستم پایلوت پساب حاوی داروهای ضدسرطان واحد رشت نیز در این جلسه مطرح شد که باتوجه به اینکه بررسی طرح مذکور خارج از چارچوب وظایف شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان بود، این طرح به شورای پژوهشی پژوهشگاه ارجاع شد تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.
به نقل از دانشگاه آزاد، در این جلسه دکتر علی رئیس پور مدیرکل اداره ایجاد توسعه آموزش های فناوری و خلاقیت، دکتر سیدمحمدجواد صدری مهر مدیرکل اداره تجاری سازی و پارک علم و فناوری، دکتر قباد بهزادی پور مدیرکل اداره کارآفرینی و مراکز رشد، دکتر لاله ملک نیا مدیرکل کانون های صنعت، جامعه و دانشگاه نیز حضور داشتند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.