گران‌فروشی ۱۰۳ تن گوشت مرغ گرم در لرستان

گران‌فروشی ۱۰۳ تن گوشت مرغ گرم در لرستان

ایسنا/لرستان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: دو واحد عمده‌فروش مرغ به دلیل عرضه خارج از شبکه و گران‌فروشی ۱۰۳ تن گوشت مرغ گرم به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

بختیار رازانی دوم اسفندماه، اظهار کرد: ارزش این میزان مرغ یک میلیارد و ۴۵۸ میلیون تومان است و واحدهای صنفی متخلف نیز به تعزیرات حکومتی لرستان معرفی شدند.

وی تصریح کرد: به همین منظور در بازرسی از واحدهای فروش مرغ گرم در شهرستان خرم‌آباد سه تن گوشت مرغ از یک واحد صنفی متخلف کشف و ضبط شد.

سرپرست سازمان صمت لرستان خاطرنشان کرد: این واحد صنفی به دلیل گران‌فروشی سه تن گوشت مرغ گرم به ارزش ۱۸ میلیون تومان به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده است.

رازانی ادامه داد: همچنین ۱۰۰ تن مرغ خارج از شبکه توزیع به ارزش تخلفاتی یک میلیارد و ۴۴۴ میلیون تومان در بازرسی از واحدهای تولید مرغ گوشتی در شهرستان سلسله کشف شد که صاحب این واحد نیز به تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه ممکن است برخی افراد سودجو به دنبال سوءاستفاده از وضع موجود باشند، مردم می‌توانند در این زمینه سازمان صمت را یاری کنند تا از سودجویی این افراد نیز جلوگیری کرد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *